Sancaktepe Arçelik Servisi – 471 59 56

arçelik kombi, klima, beyaz eşya tamiri yapılır

Sancaktepe Arçelik Servisi

| Kombi | Beyaz Eşya | Klima |

Sancaktepe ilçemizde 1992 yılından beri Arçelik, Beko, Altus, Siemens beyaz eşya, klima ve kombi ürünleriniz için Sancaktepe Arçelik Servisi hizmeti sunuyoruz. Yılların kattığı deneyimle sizlerin tüm çamaşır makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak, set üstü ocak, bulaşık makinesi gibi ürünlerinize hizmet veriyoruz. Size sunduğumuz tüm hizmetlerimizi 1 yıl garanti vererek güvence altına alıyoruz. Sancaktepe ilçemizde merkez başta olmak üzere Sarıgazi, Samandıra, Ortadağ, Yenidoğan, Fatih Mahallesi gibi tüm mahallelerimize garantili özel servis hizmeti sunmaktayız.

İrtibat Telefonlarımız;

Merkez Servis ; 0216 471 59 56

Acil 1 ; 0535 359 44 43

Acil 2 ; 0541 359 44 43

Nitelikli üretimleri ile bugün pek çok ailenin ihtiyaçlarına karşılık veren Arçelik, tasarruf ve düşük enerji olanaklı beyaz eşya cihazları ile kaliteyi yakalamış ve ekonomik kullanım özelliği ile dünya standardında marka unvanını korumuştur. Ülkemiz dışında Avrupa’da üçüncü firma olan ve dünya genelinde de adından sıkça söz ettiren Arçelik, üretimleri ile bugün milyonlarca kullanıcıya ulaşmaktadır.

Arçelik marka beyaz eşya üretimlerinin İstanbul genelinde teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştiren firmamız, İstanbul ilimizde her bölgede yaygın şubeleri ile günün yirmi dört saati faaliyetlerine devam etmektedir.  Kuruluşumuz kalite odaklı hizmetlerini kurumsal ilkeleri ile sağlamlaştırmış, dünya ölçeğinde hizmet anlayışını her bölgede tüketicine ulaştırmıştır.

Uzun yıllardır önemli şubelerimizden biri olarak çalışmalarını Sancaktepe bölgesinde gerçekleştiren ve kurumsal ilkelerimize bağlılığı ile üstün standartlarda hizmetler gerçekleştiren Sancaktepe Arçelik kombi Servisi, günümüz firma anlayışının başarılı bir örneği olarak geçmiş yıllardaki başarılarını her çalışmasında sürekli yinelemektedir. Servisimiz, nitelikli hizmet sunumlarını yüksek donanım araç ve gereçleri ile desteklemekte aynı zamanda konusunda uzman bilgi ve becerisi yüksek personelleri ile aktif çalışmalarını devam ettirmektedir. Acıbadem Arçelik Servisi, kurumsal ilkelerimiz doğrultusunda yüzde yüz müşteri memnuniyetini gerçekleştirmekte, sıfır hata politikamızı başarı ile yerine getirmektedir.

Sultanbeyli şubemiz, günümüz firma anlayışı ile bütün çalışmalarına sürekli aynı çizgide devam etmekte, günümüz müşteri taleplerinin yerine getirilmesinde firma düzeyinde üstün sunum gerçekleştirmektedir.

Beyaz Eşya Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beyaz eşyalar, hayatta ki en büyük yardımcılarımız olmuş durumda. Özellikle ev kadınlarının hayatını çok kolaylaştırmış ilerlemeler mevcut. Ülkelerin gelişmişlik ve refah düzeyinin bir göstergesidir. İlerleyen teknoloji her seferinde beyaz eşyaları da geliştiriyor. O nedenle yeniliği takip etmek zorlaşıyor. Ayrıca her farklı ihtiyaca uygun farklı modeller de mevcut. O nedenle beyaz eşya alırken ihtiyaçlarınızın ne olduğunu tespit edip ona göre seçmelisiniz. Bu her evin ihtiyacı değiştiği için seçeceğiniz kriterlerde değişecektir. Yine de belli başlı özellikleri paylaşacağım.

Bulaşık Makinası Seçerken;

Bulaşık makinasının günümüzde çok programlı çeşitleri mevcut. Siz seçerken çok programlı olmasına değil, sizin ihtiyacınızı karşılayacak programlar olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca evinizde ki tabak, tencere ağırlığına göre uygun sepetliler alınmalıdır. Eviniz de ki kirli bulaşıkların çoğu tencere ağırlıklı ise, sepetlerin geniş yerlerinin çok olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca sepetin kayıp kaymaması da önemli etkenlerden biridir.

    Çamaşır Makinası Seçerken;

Çamaşır makinası alırken özellikle kısa süreli programlarının ve ön yıkama programlarının olup olmadığını inceleyip almamız gerekir. Ayrıca sürekli yıkadığınız çamaşırların ağırlığını biliyorsanız, seçeceğiniz çamaşır makinasının kapasitesini ona göre almalısınız. Enerji açısından verimli olmasına da özen göstermeliyiz. Deterjan koyduğumuz gözlerin su sızdırıp sızdırmadığına, deterjan kalıntılarının yapışıp yapışmadığına dikkat edip, deneyerek almalıyız.

    Buzdolabı Seçerken;

Seçeceğiniz bütün beyaz eşyalar da yapmanız gerektiği gibi, buzdolabında da koyacağınız yerin ölçüleri ile seçmeniz büyük bir dertten kurtarır sizi. Ayrıca buzdolabının ürünleri saklama süresi çok önemlidir. Elektrik kesintisi gibi sorunlar olduğunda yiyeceklerin bozulmadan en uzun süre saklanabileceği buzdolapları seçilmelidir. Koyacağınız rafların ihtiyacınıza uygun büyüklerde ayarlanıp ayarlanmadığına özenle dikkat edin. Bu size saklama kolaylığı getirecektir.

          Fırın Seçerken;

Fırınlarda temizleme kolaylığı çok önemlidir. Fırını seçerken kolay temizlenebilir olduğuna dikkat edin. Ayrıca kullanacağınız düğmeleri bozulmayacak kalitede olmalıdır. Piştiğinde yaptığınız yemeği görebilmek açısından kapısının cam olduğuna dikkat etmelisiniz. Ayrıca camının buhar ve iz yapmayacak kalitede olmalıdır. Kaliteli fırın ısıyı dışarı en az veren fırındır, bilginiz olsun.

Beyaz eşya hayatınızın uzun ömürlü bir parçası, o nedenle seçiminde gayet titiz davranmanız gerekir.