Arçelik Yeni Nesil Beyaz Eşyalar

yeni-nesil-beyaz-esyalar

Tüketici talepleri gereğince yüksek teknolojik üstünlüğünü üretim tesislerinde kullanıcıların beğenisine sunan Arçelik, nitelik ve kaliteden taviz vermeyen kurumsal özgeçmişiyle beyaz eşya sektö
ründe öncülüğünü ülkemiz genelinde devam ettirmektedir. Araştırmalarında sürekliliği ve yeniliklerin takipçisi rolünde sektörde büyük yatırımlar gerçekleştiren ve başarılar kazanana Arçelik,  kullanıcıların tercihlerinde ilk sıralarda yerini almaktadır. Arçelik, günümüz tüketici memnuniyeti için yoğun çalışmalarını ileriye dönük hedefleri çerçevesinde bugün de sürdürebilme olanağı ile ticari hayatına devam etmektedir. Üst düzey başarı çizgisini düşürmeden yıllardır İstanbul genelinde başarılı çalımlara imza atan kuruluşumuz, yaygın şubeleri ile ilimiz genelinde her bölgede faaliyetlerini sürdürmekte, günümüz müşteri taleplerini karşımla konusunda teknik servis, bakım ve onarım çalışmalarında Arçelik markasının bütün ürün çeşitlerinde kullanıcısına kaliteli sunum gerçekleştirmektedir. Yıllardır başarılı çalışmaları ile kuruluşumuz gözbebeği şubelerinden olan Arçelik Servisi, bölge halkına göstermiş olduğu titiz çalışmaları ile saygın bir firma konumunda hizmet kalitesini her geçen gün yükselterek faaliyetlerine devam etmektedir. Şubemiz Ataşehir ilçemizde gerçekleştirdiği başarılı hizmetleri ile bölge halkının haklı takdirini toplamakta dolayısıyla nitelikli bir firmanın yapması gereken tüm çalışmaları yerinde en kaliteli şekilde yerine getirmektedir.

Kuruluşumuz şubelerinden olan Ataşehir Arçelik Servisi, Ataşehir bölgesinde tüm Arçelik marka beyaz eşya ürünlerinin tamir, bakım ve onarım hizmetlerini kurumsal ilkelerimiz çerçevesinde disiplin ve titizlikle yerine getirmektedir. Şubemiz günümüz tüketici memnuniyeti için yoğun bir performans sergilemekte, aynı zamanda kaliteden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren başarılı hizmetleri ile sürekli bizimle birlikte olan  Arçelik Servisi, teknik servis çalışmalarında kurumsal misyonunu başarılı ile tatbik etmektedir. Ataşehir nüfusuna hitap edebilecek kapasitede çalışmalarını sergileyen şubemiz, kurumsal ilkelerimiz doğrultusunda hareket ederek günümüz müşteri anlayışına en uygun ve en kaliteli hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Firmamız, hizmetlerinden faydalanmak için çağrı merkezimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir, Arçelik marka beyaz eşyalarınızın teknik servis, bakım ve onarımı hakkında aydınlatıcı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kuruluşumuz, ilk günden itibaren tüketici hakları savunucusu bir pozisyonda hareket etmekte, teknik üstünlüğü çerçevesinde siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet kalitesini güvenle sunmaktadır.

Marka değeri ile beyaz eşya sektöründe kalitesini bir ışık olarak yol gösterici konumunda bulunan Arçelik, dünya çapında üretimlerini kullanıcısına üstün özellikler içerisinde sunmaktadır.  Arçelik, sağlam ve dayanıklı beyaz eşya üretimlerinin yanı sıra konfor arayanlarında özellikle tercihlerinde bulunmaktadır. Uzun yıllardır İstanbul genelinde beyaz eşya tamir, bakım ve onarım hizmetleri ile garanti çerçevesinde müşterilerine hizmetlerinde sınır tanımadan çalışmalar gerçekleştiren kuruluşumuz, tüketicilerin beyaz eşya ürünleri teknik servis bakım ve onarım hizmetleriyle ilgili merak ettikleri her konuda bilgiye ulaşabileceğiniz web platformu https://sultanbeyliarcelikservisi.org/, aracılığıyla da hizmet sunumunu online olarak gerçekleştirebiliyor. Arçelik beyaz eşya ürünleri kullanım özellikleri, temizleme amaçlı püf noktaları ve diğer tüm detaylara, web sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.