Atakent Arçelik Servisi ||0216-471 59 56|| Ümraniye

Atakent Arçelik Servisi Telefon Numaraları

Beyaz eşya Klima ve Kombi Servisi

0216 471 59 56

0535 359 44 43

0541 359 44 43

İstanbul gibi büyük ve modern kentin en büyük ilçelerinden bir tanesi olan Ümraniye ilçesinin Atakent Mahallesi, İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan en büyük merkezlerinden bir tanesidir. Özellikle gelişmişlik seviyesi açısından Ümraniye ilçesi oldukça modern bir merkez konumunda yer almaktadır.

Bu noktada da Ümraniye ilçesi sınırları içerisinde Arçelik markasının ileri teknoloji ürünü beyaz eşya ürünleri çok sık olarak kullanılmaktadır. Ümraniye  gibi gelişmiş bir ilçede kullanılan Arçelik markalı beyaz eşya modellerinde kullanıma bağlı olarak ya da dış etmenler nedeniyle çeşitli arızalar oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda Atakent Ümraniye Arçelik Servisi tarafından modern servis hizmetleri sunuluyor.

Bu kapsamda Ümraniye ilçesi sınırları içerisinde özellikle Arçelik buzdolabı modellerinde en sık olarak kompresör arızasıyla karşı karşıya kalınmaktadır. Kompresör arızası bir buzdolabı için en pahalı arıza olarak gösterilebilir. Buzdolabında oluşan kompresör arızası durumunda buzdolabı çalışmayacak ya da çalışsa dahi soğutma görevini yerine getiremeyecektir.

Atakent Arçelik Servisi personelleri başvuru yapıldığı anda en kısa süre içerisinde evinize ulaşarak öncelikle kompresör arızasını yerinde giderebilmeyi denemektedir. Bu noktada arıza daha büyük ise servisimize getirilerek daha kapsamlı teknolojiye sahip olan cihazlarda daha teknik şekilde arızası onarılmaktadır.

Onarım işlemi yapılamayan buzdolabı kompresörleri yedek parçası ile değiştirilmektedir. Bu değişim sırasında kesinlik orijinal kompresör yedeği kullanılmaktadır. Böylece çok sık olarak dayanıksız ürünler nedeniyle arızalanmasının önüne geçilerek, çok daha uzun süren bir dayanıklılık sağlanabilmektedir.