Ataşehir Arçelik Servisi – 216 471 59 56 Klima Kombi Beyaz Eşya

 Ataşehir Arçelik Beyaz Eşya Klima ve Kombi Servisi

atasehir-arcelik-servisi-

Ataşehir, Batı Ataşehir, Örnek mahallesi, Yenisahra, Ferhatpaşa mahallesi, Kayışdağı ve civarına uzman, garantili Arçelik Servisi hizmeti.

Merkez Telefon

0216 471 59 56

Gezici Ekipler

0541 359 44 43

0535 359 44 43

 

Ataşehir Arçelik servisi olarak teknolojisinin günümüzde ileri derecede gelişmişliği ile müşteri taleplerinin karşılanmasında son derece titiz çalışmalar ve üretimler meydana getiren Arçelik, ülkemiz genelinde olduğu kadar öncelikle Avrupa ve sonra da dünyada farklı bir konum elde etmiştir. Verimli ve konforlu beyaz eşya cihazlarının üretimi ile dikkat çeken Arçelik, aynı zamanda ekonomik fiyatlarla üretim gerçekleştiren sayılı beyaz eşya üreticilerinden biri olmaktadır.

İstanbul’un yeni gözdesi, teknoloji ve yeni finans merkezimiz Ataşehir bölgesinde uzun yıllardır en sağlıklı hizmet oluşumu sergileyerek başarılı sonuçlar alan Ataşehir Arçelik Servisi, günümüz müşteri memnuniyeti çerçevesinde kurumsal kimliğimiz altında farklı ve kaliteli hizmet anlayışını profesyonel bir çizgide sürdürmektedir. İstanbul genelinde her bölgede faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz, Batı Arçelik Ataşehir Servisi ile ekonomik fiyatlı hizmetlerini en kaliteli şekliyle yerine getirmekte, kuruluşumuz müşteri memnuniyeti ilkemiz gereği çalışmalarında disiplin ve özen içinde hareket etmektedir. İstanbul genelinde sürdürdüğümüz teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerimizde farklı hizmet bakışıyla bölge halkının beğenisini toplayan şubemiz, günümüz firma anlayışının başarılı bir uygulayıcısı olarak yüksek standartlarda çalışmalarına devam etmektedir.

Beyaz eşya devi olarak kabul görmüş Arçelik ürünlerinin en hızlı ve en pratik şekilde çözümlerinin oluşmasında tüm servis noktalarımızla ortak çalışmalar yürüttüğümüz İstanbul ilimizde, Çağrı Merkezimiz aracılığıyla bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Profesyonel adımlardan geçerek çözüm bekleyen cihazlarınızda arıza en yakın servis noktamız tarafından derhal müdahale altına alınacaktır. Kuruluşumuz, bütün servis noktaları ile birlikte yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Çamaşır Makinesi Su Boşaltmıyor (Tahliye)

camasir-makinesi-su-bolastmiyor

Ataşehir ilçemizde ikamet ediyor ve Arçelik çamaşır makinenizde su boşaltma sorunu yaşıyorsanız Batı Ataşehir Arçelik servisi’niz her zaman yanınızda olacaktır. Ancak siz genede servis çağırmadan önce arızadan emin olmak ve kendi imkanlarınızla bir şeyler yapmak istiyorsanız bu yazımızı dikkatle okuyun.

Arçelik çamaşır makinelerinde, makinenizin tam alt kısmında su tahliye filtresi bulunur. Öncelik le bu filtreyi çıkarmak kaydı ile temizleyin, ayrıca bu filtreye gelen hortumların tıkalı olup olmadığından emin olun. Ayrıca gider hortumu katlanırsada bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Eğer bütün bunları yaptınız genede makineniz su tahliyesini yerine getirmiyorsa bizi arayın.

Ataşehir Arçelik Servisi Adres : Kayışdağı mh Uslu cd n 83 Ataşehir/İstanbul