Esentepe Arçelik Servisi – 0216 471 59 56

Kartal Esentepe Arçelik Servisi

Beyaz Esya Klima ve Kombi Servis Merkezi

Telefonlarımız

0216 471 59 56

0541 359 44 43


soganlik-arcelik-servisi1

 

 

Beyaz eşya servisimiz siz değerli müşterilerimize 1992 yılından beri hizmet vermektedir.

Sizlerden gelen bazı sorulara aşağıda yanıt vermeye çalıştık.

Bulaşık Makinesi Su Almaması ve Yıkama Yapmaması Sorunu ve Çözümü

 

Günlük yaşantı içerisinde bulaşık yıkamak, çamaşır yıkamak veya gıdaların uzun süreler taze ve diri bir şekilde saklanmasının sağlanması gibi son derece temel ihtiyaçların karşılanabilmesi konusunda beyaz eşya teknolojisinin çok önemli katkıları bulunmaktadır. Üstün donanım özelliklerine sahip olan Arçelik markalı bulaşık makineleri son yıllarda lüks bir teknoloji ürünü olmaktan çıkarak, modern yüzyılda en temel ihtiyaçlar sınıfında yer alan bir beyaz eşya ürünü haline geldi.

 

Arçelik markasının üstün ve ileri nesil teknolojilere sahip olan bulaşık makinesi modelleri ile artık çok daha uzun süreli ve kaliteli bir verimlilikte bulaşık makinesi kullanımına sahip olunabiliyor. Çok ileri nesil teknolojik sistem ve parçalar ile geliştirilen Arçelik markalı bulaşık makinelerinde çeşitli arızalanmalar meydana gelebiliyor. Bu tip arızalanmalar durumunda ise Esentepe Arçelik Servisi tarafından profesyonel ve etkin servis uygulamaları gerçekleştiriliyor. Günümüz modern çağında bulaşık makineleri günlük yaşamın son derece önemli parçaları olarak dünyanın her yerinde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. İnsanların günlük ev işlerindeki en büyük yardımcıları olan Arçelik beyaz eşya teknolojileri arasında yer alan bulaşık makineleri ile birlikte artık ev işleri arasındaki en zorlu uygulamaların başında gelen bulaşık yıkama uygulaması çok daha pratik ve çok daha modern standartlara kavuşuyor.

 

Günümüz modern teknolojisinin en ileri özelliklerine sahip olan Açelik markalı bulaşık makinelerinde zaman içerisinde ortaya çıkabilen bu arızalanma durumunda ise Esentepe Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından profesyonel uygulamalar ile arızanın en kısa süreler içerisinde giderilebilmesi sağlanıyor. Modern teknoloji ile birlikte insanların yaşamları içerisinde kendisine yer bulan bulaşık makinelerinde ileri nesil teknolojiler sayesinde oldukça düşük enerji tüketimiyle yüksek verimlilik sunan Arçelik markalı bulaşık makinelerinde en sık görülen arızalanmaların başında bulaşık makinesinin su almaması ve çalışmaması sorunu geliyor.

 

Alanlarında uzman ve deneyim sahibi olan Kartal Arçelik Servisi teknik ekipleri özellikle de Arçelik markalı bulaşık makinelerinin su almaması ve çalışmaması arızası için kısa süreler içerisinde arıza tespit ve onarım çalışmalarına başlamaktadır. Bu kapsamda arıza tespit ve onarım çalışmaları kapsamında alanlarında uzman teknik ekipler tarafından, prizde gerilim ölçümü uygulanır. Daha sonra ise bulaşık makinesi kapı kilit dilinin kapatması sağlanır. Üçüncül olarak ise bulaşık makinesi kapı menteşe kontrol ve ayarları yapılarak stabil şekilde kapanması sağlanır.

 

Emniyet anahtarı kontrolünde arızalı olduğu tespit edilir ise yenisi ile değiştirilerek sorun çözülür. Arızalar bu parçalardan kaynaklı değil ise açma-kapama anahtarında arıza olup, olmadığına bakılır ve arızalı ise değiştirilir. Besleme kablo ve fişi kontrol edilerek, arızalı ise değiştirilir. Program aygıtının akım geçirip, geçirmediği kontrol edilerek, geçirmiyorsa değişimi gerçekleştirilir. Su seviye anahtarı arızalı ise değiştirilir ve en son olarak manyetik valf yani su musluğu kontrol edilerek, arızalı ise değişimi gerçekleştirilerek stabil bir şekilde su alarak, yıkama programını uygulaması sağlanır.