Ferhatpaşa Arçelik Servisi – 0(216) 471 59 56

Ferhatpaşa Arçelik Servisi – Ataşehir – Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

0216 471 59 56

0541 359 44 43

0535 359 44 43

Dünyanın en önemli gelişmişlik ölçümlemelerinden biri de toplumların beyaz eşya kullanımlarıdır. Ülkemizdeki beyaz eşya kullanımı da gelişmişliğin bir göstergesi olarak sürekli bir şekilde büyümektedir. Beyaz eşya kullanımının bu kadar yaygınlaşmasına bağlı olarak, firmalar teknik servis hizmetlerine büyük önem vermektedirler. Firmamız da bu önemin farkında olarak, garanti süresi sona eren beyaz eşyalarınızın her türlü arıza ve sorunlarında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Ferhatpaşa Arçelik servisi olan firmamızı aradığınız zaman, beyaz eşyanızla ilgili yaşadığınız sorun hakkında elemanlarımız sizden kısa bazı bilgiler almakta, buna göre teknik ekiplerin hazırlıklarını yapmalarını sağlamaktadırlar. Firmamız, servis taleplerinizi mümkün olduğu oranda aynı gün içinde cevaplamaya ve yerine getirmeye büyük çaba göstermektedir. Ekiplerimiz, adresinize ulaştıkları zaman hemen beyaz eşyanızın sorunu ile ilgili olarak kesin arıza tespitini yapmakta, varsa değişmesi gereken parçalar da dahil olmak üzere arıza ile ilgili sizlere bilgi vermektedirler. Ekiplerimiz, sizden alınan onay sonrasında beyaz eşyanızın onarımına başlamakta ve işlerini tamamlamaktadırlar. Beyaz eşyanızda, değiştirilen parçalar cihazınızın orijinal yedek parçaları olup, kesinlikle garantisiz ve ikinci el yedek parçalar kullanılmamaktadır. Teknik ekiplerimiz beyaz eşyanızın onarımını bitirdikten sonra, bir yıl süreyle geçerli olan ücretsiz bakım garantisiniz firmamız adına sizlere hediye etmektedirler. Verilen garanti süresi içinde onarımı yapılmış olan beyaz eşyanızda, bizim çalışmalarımızdan kaynaklanan bir arıza söz konusu olduğunda, firmamız bu arızayı garanti kapsamı içinde ücretsiz olarak gidermektedir. Yeni Çamlıca Arçelik servisi olarak, haftanın yedi günü 24 saat süreyle kesintisiz bir şekilde teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Hafta sonu, mesai saatleri dışında, gece ya da gündüz her ne zaman olursa olsun, mobil telefonlarımızdan bize ulaştığınız zaman, beyaz eşyalarınızla ilgili yaşadığınız sorunlar için servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız, gezici servis hizmetleri ile de, acilen giderilmesi gereken ve en olmadık zamanda karşılaştığınız sorunlarda, en yakın gezici ekibimizi adresinize yönlendirmekte, arızaya hemen ve hızlı bir şekilde müdahale etmektedir.

Büyükbakkalköy Arçelik servisi olarak, garanti süresi bitmiş olan beyaz eşyalarınızın tüm sorunlarında hızlı ve garantili hizmetlerimizle sektörde fark yaratmaktayız. Uygun fiyat avantajlarımız ve diğer birçok ayrıcalıklarımızla, siz değerli müşterilerimize aralıksız hizmet vermeye devam etmekteyiz. Beyaz eşyalarınızı daha sorunsuz ve uzun süre kullanmanızı sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.