HAKKIMIZDA

Posted on by

Sultanbeyli arçelik servisi olarak tüm çalışmalarımızda aynı şekilde hizmet veriyor ve çalışmalarımızı yaparken özellikle teknik servis konusuna önem veriyoruz. Teknik servis konusu bizim için önemli olup tüm çalışmalarımızda müşteri memnuniyeti ölçüsünde hizmet veriyoruz. Sizler için özellikle onarım bakım yedek parça değişimi orijinal parça gibi birçok konuda kaliteli hizmet vermekle birlikte sizler için düşündüğümüz tüm çalışmalarımızda da aynı kaliteyi sağlamaya çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyeti Sultanbeyli arçelik servisi için çok önemli olup hizmet kalitemize çok değer veriyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ile birlikte kaliteden şaşmadan hizmet kalitemizi yükseltiyor ve başarılı çalışmalar yapmaktayız.hizmet kalitesi firmamız için önemli uzman personellerimiz i,le birlikte tüm çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz gibi aynı zamanda da kaliteden şaşmadan tüm işlemlerimizi gerçekleştirmenin keyfi içindeyiz. Firmamızı iletişim numaralarından veya yüz yüze görüşme sağlayarak ulaşabilirsiniz.

Sizler için tüm ürünleriniz ile alakalı olarak arçelik yetkili servisi olup ürün arıza durumlarınızda bizlere haber vermeniz yeterli olacaktır. Sizler için hazırladığımız ekipmanlarımız ile birlikte son teknolojiyi takip ediyoruz ve arçelik ürünlerinizi bu şekilde kaliteden şaşmadan gerçekleştiriyoruz. Sizde kaliteden ödün vermediğimiz firmamızda çalışmalarımızdan faydalanmak için mutlaka ziyaret edebilir ve bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz