İLETİŞİM

Posted on by

İletişim Sultanbeyli arçelik yetkili servisimiz için oldukça önemli önem sebebi ise müşterilerimiz bizimle nasıl yüz yüze görüşme yapıyorlar ise o halde iletişim numaralarımızdan da aradıklarında tatmin olmalılar şeklinde düşünüyoruz. iletişime önem verdiğimiz firmamızda uzman personellerimiz ile birlikte uzman işler gerçekleştirmekteyiz. Başarılı işler yaptığımız firmamızda özel çağrı merkezimizi arayabilir ve istediğiniz soruları sorabilir ve cevapları alabilirsiniz.

İletişim için özellikle çağrı merkezimizde özel ve uzman müşteri temsilcileri yetiştirmekte ve çalıştırmaktayız. Bizi istediğiniz zaman aradığınızda ulaşabilmeniz için çağrı merkezimizi 7/24 arayabilir ve istediğiniz tüm ürünlerinizle alakalı sorularınızı sorabilir. Arçelik servisi olarak istediğiniz şekilde sizden arıca kaydı da almaktayız. Size özel geri dönüşler yapmaktayız. Uzman personellerimiz ile birlikte kaliteli hizmet vermeye çalışmakta ve ayrıca da iletişim konusunda hızla ilerlemekteyiz. işimiz hizmet olmasından dolayı size sunduğumuz kaliteli hizmet işimizi ne kadar iyi yaptığımızı göstermektedir.

Dolayısı ile iletişimin önemi oldukça büyük olup firmamızca iletişime geçmek istediğiniz durum olduğunda mutlaka aramalı ve destek almalısınız. Destek alabileceğiniz bir diğer çağrı merkezi numaramızdan da istediğiniz arçelik ürünlerinizin arızaları ile alakalı olarak sormak istediğiniz soruları uzman personellerimize yöneltebilirsiniz. Sizin sorularınıza içtenlikle ve hizmet kalitesi doğrultusunda cevaplar alabileceğinizden şimdiden emin olabilirsiniz

0541 359 44 43

0535 359 44 43

0216 471 59 56

sahinteknikservis@gmail.com