Kaynarca Arçelik Servisi – 0216 471 59 56 – Kombi Beyaz Eşya Klima

Kaynarca Arçelik Servisi Telefonları;

0216 471 59 56

0535 359 44 43

0541 359 44 43

Hizmetlerimiz ;

Kaynarca Arçelik Buzdolabı Servisi

Kaynarca Arçelik klima Servisi

Kaynarca Arçelik kombi servisi

Kaynarca Arçelik çamaşır makinesi servisi

Pendik Kaynarca Arçelik servisimiz her daim tüm teknik sorunlarınız için yanınızdadır.

Beyaz eşya modelleri, son yıllarda oldukça kapsamlı özelliklerle satışa sunulmaktadır. Birbirinden farklı pek çok beyaz eşya çeşidi, her kesimden insanın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış modellerden oluşmaktadır. kapsamlı özellikleri olan beyaz eşyalarla ilgili teknik servis hizmetleri de buna göre şekillenmektedir. Kaynarca Arçelik Servisimiz, bu gelişmelerin ışığında teknik servis ekiplerine sürekli olarak eğitim vermekte ve bilgileri daima taze tutmaktadır.

Kaynarca Arçelik servisi olan firmamız, eğitim ve teknik ekipman da dahil her türlü konuda yatırımlarını sürekli olarak geliştirmektedir. Hizmet sektöründe çalışmakta olan kurumsallaşmış pek çok firma gibi, firmamızda kurumsallaşma konusunda gerekli adımları atmaya devam etmektedir. Arıza kaydından servisin tamamlanması ve takibine kadar gerçekleştirilen her aşamada, çok detaylı ve titiz bir çalışma yürütmekteyiz. İlk kez arıza talebi vermek için bizi aradığınız zaman, size yardımcı olan personelimiz arıza ile ilgili kısa bilgiler almaktadır. Bu bilgilere bağlı olarak teknik ekip bilgilendirilmekte ve servise gelindiğinde her türlü arıza için hazır olarak gelmektedirler. Servis için gelen teknik ekibimiz, arıza tespitini yaptıktan sonra, gerçekleştirilecek olan işlemler hakkında sizlere bilgi vermekte, sizin verdiğiniz onay sonrasında çalışmalara başlamaktadır. Teknik ekibimiz, büyük bir sorun olmadığı taktirde, mümkün olan en kısa sürede arıza ile ilgili çalışmalarını bitirmektedir. Gerekmediği haller dışında cihazlarınızı servisimize taşımıyor, yerinde çözmeye gayret gösteriyoruz. Pendik Kaynarca Arçelik servisi adres bilgileri olarak, değişmesi gereken parçaları orijinal yedek parçalarla değiştirmektedir. Orijinal olmayan ya da ikinci el çıkma parça kesinlikle kullanılmamaktadır. Gerçekleştirdiğimiz servislerimizde, 1 yıl süreyle firmamızın garantisini vermekte ve bizden kaynaklı bir sorun oluşursa, ücretsiz olarak bu süre zarfında giderilmektedir. 24 saat boyunca sürekli ve kesintisiz olarak sağladığımız servis hizmetlerimizle mesai saatleri dışında da arızalara müdahale etmekteyiz. Diğer bir uygulamamız olan gezici servis hizmetimizle, acil ve giderilmesi zorunlu arızlara daha hızlı bir şekilde cevap verebiliyor ve sorunları giderebiliyoruz.

Pendik Arçelik servisimizi arayarak, sizlerin beyaz eşyalarınızla ilgili arızalarınızda uygun fiyatlarımız ve birçok avantajlarımızla hizmet vermekteyiz. Garantisi bitmiş olan beyaz eşyalarınızı, ilk günkü kadar gönül rahatlığıyla, sağlıklı bir şekilde daha uzun süreler kullanmanıza yardımcı olmaktayız. Arızalarınız için firmamızı arayıp, sağladığımız avantajlardan yararlanmanızı ve kaliteyi yaşamanızı öneririz.