Kurtköy Arçelik Servisi | 0216 471 59 56 | Acil Servis Hizmeti

Kurtköy Arçelik Beyaz Eşya Klima ve Kombi Servisi

Pendik Kurtköy Servis Telefonlarımız;

0216 471 59 56

0541 359 44 43

0535 359 44 43

Pendik Kurköy mahallesi, yeni şehir mahallesi ve uydukent civarına garantili uzman teknik servis hizmeti

Beyaz eşya üretimleri ile kullanıcıların takdir ve beğenisini kazanmış bir marka olarak çalışmalarını dünya geneline yaymış olan Arçelik,  dünya markası olmanın verdiği bilinç çerçevesinde üretim öncesi ürün geliştirme araştırmalarına oldukça büyük düzeyde önem vermektedir. Arçelik, bugün ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde de tercihlerde ürün kalitesi ile önemli oranda beğeni toplamaktadır.

Arçelik marka tüm beyaz eşyaların teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini yaklaşık yirmi yıldır kurumsal olarak başarılı bir şekilde yerine getiren Kurtköy Arçelik klima Servisi bölgede tüm çalışmalarında teknolojik yenilikleri anında adapte edebilmekte, konusunda eğitimli personel ayrıcalığı ile hizmetlerinde disiplin ve titizlik içinde sonuca ulaşmaktadır.

Fındıklı bölgesinde yedi gün yirmi dört saat hizmet gerçekleştiren Pendik Arçelik Servisimiz, Arçelik marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi. klima, kombi gibi beyaz eşya ürünlerinde meydana gelen her türlü arızaların gerek yerinde tespit ve onarım gerekse servisimize nakliyesinde kurumsal bir işleyiş ile makine arızlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

İstanbul genelinde yıllardır nitelikli bir biçimde faaliyetlerini başarı ile sürürden firmamız, Pendik Kurtköy Arçelik kombi Servisi ile bölgede faal çalışmalarını sürdürmektedir. Bölgede lider bir konumda hizmetleri ile takdir toplamış olan Fındıklı Arçelik Servisi, teknolojik gelişmeler ışığında hizmetlerinde devamlılık sergilerken, aynı zamanda Gezici Teknik Servis hizmeti ile bölgede yedi gün yirmi dört saat çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Servisimiz hizmetlerinden Çağrı Merkezimiz aracılığıyla yararlanabilirisniz.