Maltepe Arçelik Servisi 0216 471 59 56

Maltepe Arçelik Servisi |Kombi Beyaz Eşya ve Klima Servisi Telefon Numaraları

0216 471 59 56

0535 359 44 43

0541 359 44 43

Maltepe Arçelik Servisi olarak, toplumsal sosyal sorumluluk sahibi bir marka , uygulamalarında yenilikleri sürekli dünya genelinde tüketicisi ile paylaşan Arçelik, yıllardır çevre duyarlılığı ile ülkemizde ve dünya ölçeğinde kalite ve marka güvencesiyle özdeşlemiş bir imaj kazanmıştır. Beyaz eşya üretimleri ile bilinçli tüketicilerin beğenisi kazanan Arçelik, sistem içi denetimleri ile de duyarlılığını sürekli koruma altına almıştır.

Yirmi yıl gibi uzun bir zamandır İstanbul genelinde Arçelik marka beyaz eşya, kombi, klima, buzdolabı, bulaşık makinesi, Çamaşır makinesi ürünlerinin teknik arızaları durumunda yirmi dört saat tüm birim ve şubeleri ile çalışma sergileyen kuruluşumuz, Arçelik İstanbul Teknik Servis özel Kurumu olarak çalışmalarında titizlik ve disiplin göstermektedir. Kurumsal yapısı ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutan kuruluşumuz, günümüz tüketici anlayışı ile paralel hizmetlerine kaliteden taviz vermeden devam etmektedir.

Çalışmaları ile Maltepe ve Küçükyalı bölgesinde farklı bir firma anlayışını hayata geçiren Arçelik Maltepe Servisi, bölge sakinlerine en kaliteli hizmet sunumunu tüm olanaklarını seferber ederek gerçekleştirmekte, günümüz tüketici taleplerini en üst seviyede çözüme kavuşturmaktadır. Şubemiz, kaliteli hizmetlerini kurumsal ilkelerimiz çerçevesinde yerine getirmekte, çalışmalarında elde ettiği başarı ile bölge halkının takdirini kazanmaktadır.
Geçmiş yıllardan edinmiş olduğumuz tüm birikim ve tecrübelerimizi, en hızlı şekilde en nitelikli kesin sonuca ulaşmak için kullanmaktayız, tüketici saygınlığını kazanmak için yüksek donanım teknik teçhizatının yanında uzman personel görüşleri ile üst seviyede sunumlar yaratarak, dünya kalitesinde hizmet gerçekleştirmekteyiz.

Bulaşık Makinesi Lekeli Bırakıyor

Örneğin Arçelik bulaşık makineniz ıslak ve lekeli bırakıyorsa; Bulaşık makinenizde mutlaka deterjan ve parlatıcı ikilisini kullanın. Bazı müşterilerimizden ” Bulaşık makinemizde parlatıcı yerine sirke kullansak olurmu ? ” sorusunu alıyoruz. Sirke belki doğal anti-bakteriyel olarak ciddi bir anlam ifade edebilir. Ancak parlatıcının yerini tutmaz.

Ayrıca makineniz lekeli bırakıyorsa fıskiyelerini sökerek temizleyin probleminiz çözülecektir.

Şimdiden ilginize teşekkür eder, arızasız günler dileriz.

Maltepe Arçelik servisi adres : Çınar mahallesi Maltepe / İstanbul