Pendik Arçelik Servisi – 216 471 59 56

Pendik Arçelik Servisi

| Kombi | Beyaz Eşya | Klima

 Pendik ilçemizde hizmet verdiğimiz başlıca mahallelerimiz şunlardır; Kurtköy, Velibaba, Esenyalı, Güzelyalı, Şeyhli, Pendik Yayalar mahallesi Arçelik servisi, Yeni şehir, Uydukent, Sapanbağları, Yeni mahalle, Sülüntepe Arçelik servisi, Dolayoba Arçelik servisi, Kaynarca, Güllübağlar Arçelik servisi, Kavakpınar gibi mahallelerimizin yanı sıra sadece Pendik’e değil İstanbul Anadolu yakası geneline servis sunuyoruz.

Tüm yaptığımız servis hizmetlerimiz 1 yıl işçilik ve yedek parça hatalarına karşı garantimiz mevcuttur.
Ayrıca ödemelerinizi ister nakit, ister kapıda tüm bankaların kredi kartlarıyla zahmetsizce
ödeyebilirsiniz.

pendik-arcelik-servisi

Mesai Saatlerinde merkez santral numaramızdan bize ulaşabilirsiniz, mesai saatleri sonrası

Pendik Arçelik servisi Tel

0216471 59 56

0541 359 44 43

0535 359 44 43

 

numaralı gsm hatlarımız aracılığıyla acil sorunlarınızı bize gönül rahatlığı ile aktarabilirsiniz.

Pendik Arçelik servisi Adres: Pendik / İstanbul

Sağlıklı ve temiz bir çevrenin gelecek nesillere bırakılması konusunda titiz çalışmalara imza atan ve sorumlu marka bilincini sürekli taşıyan Arçelik, enerji ve doğal kaynakların verimli kullanımı amacıyla da üretimlerinde standart üstü bir çizgide son teknolojik devrimler yaratmakta ve bunları cihazlarında uygulamaktadır. Üretim harikası ürünleri ile toplum faydasını her zaman düşünen Arçelik, kirliliğin kaynağında önlenmesi ilkesiyle üretimlerinde duyarlı çalışmalar sergileyerek tüketicisine sunmaktadır.

Sorumlu firma anlayışı ile hareket eden kuruluşumuz, kurulduğu ilk günden bugüne kadar İstanbul genelinde özellikle Velibaba, Kurtköy, Uydukent, Yenişehir vs. Pendik ilçemiz mahallelerine Arçelik marka beyaz eşya ürünlerinin teknik servis çalışmalarını geniş şube ağı ile başarılı bir biçimde üst standartlarda yerine getirmektedir. Kurumumuz, ilkelerinden taviz vermeden hem tüketici lehine hizmetlerini sürdürmekte hem de ticari etik çerçevesinde yarınlarda uzun ömürlü kullanım sağlayacak cihazlara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır.

Kurumsal yapımız altında hizmetlerini bölge halkına üst seviye firma anlayışı ile sunan Pendik Arçelik Servisi, günümüz kaliteli teknik donanımları ile çalışmalarını sürdürmekte, her hizmetinde üstün nitelikli ve sağlıklı oluşumlar yaratmaktadır. Kaliteden taviz vermeden gerçekleştirdiği çalışmaları ile bölgede saygın bir konumda bulunan şubemiz, Arçelik marka beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarının yanı sıra tüm ev elektroniği cihazlarınıza teknik servis, bakım ve onarımlarını yüksek garanti altında çözüme ulaştırmaktadır.

Arçelik Pendik Kombi  Servisi, günümüz müşteri profiline uygun hizmet anlayışı ile başarılarını bölgede devam ettirmekte, dinamik yapısıyla en kaliteli en sağlıklı çalışmalarını müşterisine bir ayrıcalık olarak sunmaktadır.