Ümraniye Arçelik Servisi | 0216 471 59 56 | Kombi, Klima, Beyaz Eşya

Ümraniye Arçelik Servisi

Beyaz Eşya | Kombi | Klima

Telefonlarımız

0216 471 59 56

0541 359 44 43

0535 359 44 43

Ümraniye’de uzun zamandır beyaz eşya, klima, kombi servisi olarak hizmet veren şirketimiz müşteri memnuiyeti odaklı çalışmaktadır. İstanbul Anadolu yakasının yanı sıra Ümraniye’yede Arçelik Servisi hizmeti vermekteyiz. Bizlere ulaşımınızı kolaylaştırmak amacıyla web sitemizi yayına koyduk.

Ümraniye’nin ; Dudullu, Ihlamurkuyu, Yavuztürk, Ademyavuz, Kazaımkarabekir mahallesi, Atakent, Çakmak, Tepeüstü mahallesi başta olmak üzere bütün mahallelerine özel Arçelik servisi hizmeti vermekteyiz.

Beyaz eşya başta olmak üzere, çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, ankastre cihazlarınız gibi bir çok cihazınıza servis, bakım, onarım ve montaj hizmeti veriyoruz.

Bulaşık Makinenizde Tasarruf Yöntemleri

 

Sürekli olarak gelişmekte olan beyaz eşya teknolojisinin öncü markalarından bir tanesi olan Arçelik, tüm dünya genelinde beyaz eşya teknoloji konusunda söz sahibi olan ve ürünlerinde yüksek teknolojileri kullanmakta olan beyaz eşya markalarından bir tanesi konumunda yer almaktadır. Oldukça yüksek bir teknolojiye sahip olan Arçelik markalı bulaşık makinesi modellerinde bulunan yüksek teknoloji sayesinde hem çok daha ekonomik hem de çok daha verimli bir kullanım sağlanabilmektedir.

 

Üzerinde bulunmakta olan teknoloji sayesinde çok daha yüksek bir verimlilik ve tasarruf sağlamakta olan Arçelik markalı bulaşık makinesi modellerinizde sizlerde ufak detaylara dikkat ederek hem bulaşık makinenizin ömrünü uzatabilir hem de bu süreç içerisinde bulaşık makinenizden çok daha yüksek bir verim alabilirsiniz

 

Bu noktada özellikle Arçelik markalı bulaşık makinesi modelinizde, yıkama yapacağınız ürünler konusunda oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu neden dolayısı ile de Arçelik markalı bulaşık makinesi modelinizde mutlak suret ile tahta veya kemik saplı çatal, kaşık ve bıçak, yapıştırılmış parçalar, sıcaklığa dayanamayacak yapılardaki plastik ürünler ve kalay kapları yıkamamanız gerekmektedir.

 

Bunun dışında Arçelik markalı bulaşık makinenizin verimliliği kadar temizliği açısından da sigara külü, mum, boya gibi maddelerin bulaşmış olduğu ürünleri bulaşık makinenize zarar verebilecek bir yapıda olmasından dolay mutlak suret ile yıkamamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Ayrıca Arçelik bulaşık makinenizde elektrik ve su sarfiyatı sağlamak amacı ile bulaşıklarınızın üzerinde bulunan artıkları temizlemeniz büyük fayda sağlayacaktır.