Üsküdar Arçelik Servisi 216 471 59 56 Beyaz Eşya Klima ve Kombi Servisi

Üsküdar Arçelik Servisi

Kombi | Beyaz Eşya | Klima

 0216 471 59 56 – 0541 359 44 43 – 0535 359 44 43

Üsküdar Arçelik Servisimiz, profesyonel hizmet sunmakta olan personeli ve en son teknoloji ürünü teknik cihazları ile yüksek bir kalitede hizmeti müşterilerine her hizmeti ile sunmaktadır. Maltepe ve çevresinde ikamet etmekte olan vatandaşlarımızın Arçelik markalı ürünlerinde karşılaştıkları arızalara en hızlı şekilde çözüm sunabilmek amacı ile bünyemizde yer alan personelimizi bu konuda düzenli olarak eğitime tabii tutmaktayız.

Üsküdar Arçelik Servisi sektör içerisinde yer aldığı bu uzun süreç içerisinde müşterilerine her daim güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet politikası ile hizmet verebilmeyi amaç edinmesi sayesinde sektörel bazda farklı bir konumda yer almaktadır. Müşterilerimizin Arçelik markalı beyaz eşya, klima ve kombi  ürünlerinde yaşadıkları arızalar hızlı bir şekilde tespit edildikten hemen sonra onarım işlemi yerinde yapılabilecek düzeyde ise onarım işlemi vakit kaybedilmeden başlamaktadır.

Bu sayede günümüz dünyasının teknolojik seviyesinin ulaşmış olduğu noktayı en iyi şekilde kullanmakta olan Arçelik markasının geliştirmiş olduğu ürünlerde karşılaşabilecek tüm arızalar ile ilgili olarak eğitim verilmektedir. Bu sayede personel kadromuzda yer alan çalışanlarımız Arçelik markalı ürününüzdeki arızayı kısa süre içerisinde ne olduğunu çözerek onarım işlemine büyük bir sürat ile başlamaktadır. Bu sayede vatandaşlar herhangi bir vakit kaybı yaşamadan Arçelik markalı ürünlerinden ilk günkü verimliliği alarak işlemlerine devam edebilme olanağına sahip olabilmektedirler.

Ancak arıza daha büyük boyutlarda ise ürün servisimize getirilerek en üst teknoloji ürünü cihazlar ile kısa bir süre içerisinde onarım işlemi gerçekleştirilerek alındığı yere yeniden hazır vaziyette konulmaktadır.

Beyaz Eşya Tamiratı

Ülkemizde özellikle eski jenerasyon insanlarda evde ki elektronik aletlerin tamiri bir hobi alanıdır. Bir şey arızalanırsa, servis çağırılmadan önce içi açılır, sorun bulunmaya çalışılır, biraz kurcalanır, artık işin içinden çıkılmaz duruma geldiğinde servis çağırılır. Bu da genellikle servis masraflarını oldukça fazla derecede büyütür. Maddi sıkıntının yanı sıra, günümüzde tüm ev aletleri elektrikle çalışıyor olduğundan bazen büyük problemlere neden olabilir. İç organlarınız elektriğe karşı çok savunmasızdırlar. Çok küçük akımlar kalbi ya da nefesimizi durdurabilir. Deri elektriğe karşı dirençli olduğundan iç organlara kolay ulaşamaz ama bazı deri çatlakları çok tehlikeli olabilir. Bu durumda olanların değil tamirat yapması, eşyayı kullanırken bile çok dikkatli olması gerekir.

Elektronik aletler fişten çıkarıldığı zaman tamamen güvenli olmuyorlar. Bir çok beyaz eşya içerisinde kapasitör bulundurur. Yani o makine yıllarca kullanılmasa bile içerisinde elektrik enerjisini depolayabilir. Örneğin televizyonlar bu konu da inanılmaz tehlikeli olabilirler, uzun yıllar boyunca tüplerinde yüksek elektrik yükü saklayabilirler. Ya da daha basit sorunlar işin tamiratını zorlaştırabilir, aynı zamanda maliyetleri de arttırabilir. Örnek vermek gerekirse çok basit bir vidanın çok kilit bir noktada yalama olması sorunları büyütebilir. Vida tornavida ağzından yada kalitesiz olduğundan dolayı kolaylıkla yalama olabilir. Bu kadar basit bir şey bile işinizi çok fazla zorlaştırabilir.

Daha olası kazaları göz önüne alarak örnek vermek gerekirse; içini açıp onarmaya çalıştığınız aleti, olup olmadığını kontrol etmek için fişe taktığımızda çok büyük sorunlara yol açabilir. Motorun bir parçasını bize fırlatmak gibi, ya da elektrik kaçağından çok yüksek voltla çarpılmak gibi ölümcül kazalara neden olabilir. Bu durumda ki aletin bir daha kullanılmayacak duruma gelmesini hiç saymıyoruz bile.

Elektrikli ev eşyalarını tamir etmek çok hoş bir hobi olabilir. Ama bunun için gerekli önlemleri alıp bir sorun çıkarmayacağından emin olduktan sonra. Bir elektrikçi gerekli eğitimi alıp, uzun yıllar çalıştığı zaman bu konuda uzman olabiliyor. Hiç bir bilginiz olmadan içini açıp tamir ettiğiniz aletlere de kendinize de zarar verebilirsiniz.